چرا فراهاست را انتخاب کنیم؟

  • شنبه, 25th ژانویه, 2020
  • 09:28صبح

 چرا فراهاست؟

 

 امروزه با ظهور هاستینگ های متعدد، برای مشتریان سردرگمی زیادی ایجاد میشود که کدام هاستینگ را برای میزبانی خود انتخاب کنند. در این متن به شما دلایل انتخاب فراهاست را به عنوان میزبان خود ارائه میدهیم.

 

1. ارائه ی سرویس پایدار و پرسرعت

 کیفیت محصول ارائه شده به مشتری، مهمترین سیاست فراهاست است. ما همواره در تلاشیم تا با بهترین کیفیت از مشتریان خود میزبانی کنیم. در حال حاضر فراهاست با ارائه سرویس از لوکیشن هلند، درحال ارائه ی بالاترین سطح کیفیتی ممکن به مشتریان خود میباشد.

 

2. امنیت اطلاعات مشتریان

 پس از کیفیت، امنیت اطلاعات مشتری مهمترین مبحث مورد پیگیری فراهاست است. ما بر روی سرور خود با نصب و کانفیگ قویترین آنتی شلر، امکان هرگونه نفوذ و مزاحمت را بسته ایم. همچنین در شرایط کنونی که برخی افراد اقدام به نصب اسکریپت های فیشینگ میکنند، آنتی شلر فراهاست به هرگونه اسکریپت فیشینگ نیز حساس بوده و به صورت اتوماتیک این اسکریپت ها را از روی سرور پاکسازی میکند. با این شرایط، بررسی هاست ها به صورت دستی توسط ادمین های فراهاست نیز انجام نمیشود و حریم خصوصی مشتری به طور کامل حفظ خواهد شد.

 

3. امنیت در پرداخت

 در حال حاضر فراهاست در حال همکاری با سه درگاه پرداخت مطرح کشور است. درگاه پرداخت پِی، درگاه پرداخت آیدی پِی و درگاه پرداخت زرین پال، درگاه های پرداختی هستند که فراهاست با آنها همکاری میکند. همچنین فراهاست دارای نماد اعتماد از دو درگاه پِی و زرین پال میباشد.

 

4. پشتیبانی قوی

 فراهاست همواره در تلاش است تا مشکلات مطرح شده توسط مشتریان را در سریعترین زمان ممکن بررسی و رفع نماید. همچنین فراهاست در تلگرام نیز پاسخگوی سوالات مشتریان است و در سریعترین زمان ممکن به مسائل مطرح شده پاسخ لازم را میدهد.

 

5. ارائه سرویس تست رایگان

 پیشتر در مورد کیفیت محصول فراهاست گفته شد؛ در این باره فراهاست اقدام به ارائه سرویس تست رایگان کرده است، تا مشتریانی که در مورد کیفیت محصول نگرانند، قبل از خرید و پرداخت هرگونه هزینه، از سرویس رایگان فراهاست استفاده کنند، و اگر کیفیت محصول مورد رضایتشان بود، نسبت به ارتقای محصول اقدام کنند. با این روش، مشتری نسبت به کیفیت محصول اطمینان ۱۰۰ درصدی خواهد داشت و از خرید خود کاملا راضی خواهد بود.

( جهت سفارش سرویس تست رایگان به آخرین محصول لیست محصولات مراجعه کنید )

 

6. ارائه زیردامنه ی رایگان

 فراهاست همراه با ارائه ی محصول، زیردامنه رایگان نیز به مشتری ارائه میدهد، تا مشتریانی که دامنه ندارند و نیز تمایلی به خرید دامنه ندارند، بتوانند از زیردامنه ی رایگان فراهاست استفاده کنند.

 

7. ارائه دامنه های بین الملل با قیمتهای ویژه

 در کنار ارائه سرویس هاست با کیفیت، فراهاست امکان ثبت دامنه ملی و بین الملل را با قیمت های ویژه برای مشتریان خود فراهم آورده است. همچنین در هر دوره فراهاست اقدام به ارائه تخفیفات ویژه در فروش دامنه کرده و لیست دامنه های تخفیف دار را برای مشتریان فراهم کرده است. مشتریان میتوانند با مقایسه ی قیمتهای ثبت دامنه در فراهاست و سایر مراکز ثبت دامنه، از میزان اختلاف فراهاست با سایرین در این زمینه مطلع شوند.

 

8. قیمتهای به صرفه

 فراهاست تلاش و تمرکز زیادی در رابطه با هزینه سرویس های خود کرده است. ما در تلاشیم تا این سطح از کیفیت را با کمترین قیمت ممکن ارائه دهیم. هم اکنون ادعا میکنیم به نسبت کیفیت ارائه شده، پایین ترین قیمت ممکن را در بین تمامی هاستینگ های موجود دارا میباشیم.

 

9. تخفیف های هفتگی

 فراهاست هر دوشنبه، در قالب برنامه ای به اسم " دوشنبه های طلایی "، تخفیفات ویژه ای برای مشتریان خود در نظر میگیرد.

 

10. امکان کسب درآمد در فراهاست

 تمامی مشتریان میتوانند با فعال کردن بخش بازاریابی در فراهاست، برای خود زیرمجموعه جمع کنند و 20 درصد از پرداخت زیرمجموعه خود را پاداش بگیرند. این میزان از ارائه پورسانت در سایر هاستینگ ها کم نظیر میباشد.

 

11. ارائه ابزارهای متفرقه در فراهاست

 فراهاست در تلاش است جهت رفاه حال مشتریان خود، ابزارهای گوناگونی برای ایشان فراهم آورد. در حال حاضر فراهاست ربات مدیریت وبهوک را برای راحتی مشتریان خود در خصوص مدیریت وبهوک رباتهای تلگرامیشان ارائه داده است. این دسته از خدمات در آینده افزایش خواهند یافت.

 

 در این متن ویژگی های برجسته فراهاست ذکر شد، در کنار این موارد ویژگی های ریز و بسیار دیگری وجود دارد که فراهاست را از سایرین برجسته میکند. امیدواریم مطالعه ی این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

 

 آدرس فراهاست:

 FaraHost.net 

 سفارش هاست:

 farahost.net/cart.php?gid=1

 سفارش دامنه:

 farahost.net/cart.php?a=add&domain=register

« بازگشت